معتمدی و همکاران

وکلای دادگستری

درباره ما

   دفتر حقوقی معتمدی و همکاران پیشرو در ارائه خدمات حقوقی داخلی و بین الملی میباشد. این دفتر در سال 1357 توسط آقای رضا معتمدی که از اوایل دهه هفتاد میلادی سابقه بسیار موفق حقوقی در دو زمینه داخلی و بین المللی کسب کرده اند بنیان گذاشته شده است . در طول دهه 80 میلادی آقای رضا معتمدی به طور مستمر و فعال بعنوان وکیل و مشاور حقوقی در دادگاههای داوری بین المللی مشغول به کار شد.
   معتمدی و همکاران به عنوان یک دفتر حقوقی معتبر، تجربیات حقوقی غنی خود را در رسیدگی به طیف گسترده ای از مسائل حقوقی و تجاری بسیاری از شرکت های مطرح پوشش می دهد.
   این دفتر دارای تجربه گسترده ای در مورد وکالت در دادگاه های داوری داخلی و بین المللی میباشد و برای ارائه بهتر مشاوره حقوقی و پشتیبانی از شرکت های ایرانی و خارجی که در ایران تجارت میکنند از کارشناسان خبره در حوزه های تخصصی حقوقی استفاده میکند.
   هدف اصلی این دفتر ارائه بهترین خدمات حرفه ای و کامل به مشتریانی است که عمدتاً شرکت های خارجی و سرمایه گذارانی هستند که قصد راه اندازی کسب و کار ،خود را در ایران دارند و از این طریق به آنها در دستیابی به اهداف خود در هر زمینه یاری میرساند.
   این دفتر دارای تجربه ای غنی در رسیدگی به مسائل حقوقی با سطح مهارتی منحصر به فرد است که خود را در ارائه خدمات حقوقی برتر نشان می دهد.
   ما همچنین از گروهی از وکلا و کارشناسان حقوقی کارآمد و مجرب بهره برده ایم که در زمینه های مختلف حقوقی متخصص هستند و در نتیجه پاسخگوی نیازهای مشتریان ما هستند و به آنها بالاترین کیفیت حرفه ای و تعهد حقوقی را تضمین می کنند. ما یاد گرفته ایم که برای به دست آوردن بهترین نتیجه برای مشتریانمان انعطاف پذیر و خلاق باشیم.
   این دفتر در سال 1980 یک بخش برای ثبت علائم تجاری و مالکیت صنعتی راه اندازی کرده است که تا به امروز شهرت قابل توجهی در بین نمایندگان علائم تجاری در سراسر جهان به دست آورده است.